Logo

معرفی بخش الکترونیک و رباتیک شركت

اين شركت با بهره گیری از توان تخصصی فارغ التحصیلان مستعد و صنعتگران، توان اجراي پروژه های گوناگون تخصصی در زمینه الکترونیک و رباتیک و در شاخه هایی مانند طراحی و ساخت انواع قطعات و تجهیزات الکترونیکی و رباتیکی، طراحی و ساخت مدارات و بُردهای الکترونیکی، طراحی کنترل کننده های کلاسیک و هوشمند و اجرای پروژه های پژوهشی با نرم افزارهای تخصصی مانند پردازش تصویر و غیره را دارد.

توانمندی های تخصصی حوزه الکترونیک و رباتیک

معرفی بخش نرم افزار شركت

پیشرفت روز افزون تکنولوژی در طراحی و ساخت انواع تلفن های همراه و افزایش استفاده از این تلفن ها در بین مردم جامعه باعث شده تا اکثر سازمان هایی که به نوعی با ارباب رجوع و مشتری سر و کار دارند جهت افزایش سطح رضایتمندی ایشان و از طرفی بهینه تر کردن و افزایش سهولت در ارائه خدمات خود قابلیت هایی را در این تلفن ها قرار دهند که به اپلیکیشن های موبایل معروف شده اند. سازمان ها و مجموعه هایی مانند دانشگاه ها و مراکز آموزشی، رستوران ها، هتل ها، آژانس های مسافرتی، شهرداری ها، بانک ها و غیره از جمله استفاده کنندگان از این اپلیکیشن ها هستند. اين شركت با بهره گیری از توان تخصصی فارغ التحصیلان مستعد دانشگاهي، توان اجراي پروژه های گوناگون تخصصی در زمینه برنامه نویسی موبایل تحت سیستم عامل اندروید و IOS و همچنین طراحی سایت و شبکه و اجرای پروژه های پژوهشی جهت طراحی نرم افزارهای مورد نیاز سازمان ها را دارد.

توانمندی های تخصصی حوزه نرم افزار

قراردادهای پژوهشی با صنعت و مراکز تحقیقاتی

اين شركت در راستاي اهداف و مأموريت هاي ترسيم شده اقدام به جلب نظر برخی از صنایع و مراکز تحقیقاتی در انعقاد قرارداد جهت ساخت محصولات شرکت نموده است. این قراردادها عبارتند از:

آخرین فعالیت های شرکت

آخرین برنامه ها ، فعالیت ها ، دوره ها و اخبار شرکت